, godzina: Liczba odsłon witryny: 15657


Parę słów wprowadzenia

Sieć Familok.Net powstała 23 maja 2003 roku w katowickiej dzielnicy Dąbrówka Mała, gdzie do dzisiaj świadczy usługi. Od 01-08-2006 roku sieć rozpoczęła działalność w Zabrzu, dokładniej w dzielnicach: Pawłów, Zaborze Południowe, Kończyce. W tym samym czasie rozpoczęto świadczenie usług w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Naszymi klientami okazali się w głównej mierze mieszkańcy domków jednorodzinnych, kamienic oraz wielorodzinnych familoków.

Sieć Familok.Net to ugruntowana na rynku marka, która zdobyła zaufanie i zadowolenie klientów. Nasza sieć prowadzona jest przez firmę
System 2000 Maciej Baryła.

Dzięki współpracy z 3s SA posiadamy operatorskie łącza światłowodowe. Mamy profesjonalne serwery i załogę, składającą się z technicznie wykształconej kadry. Dzięki temu nasza sieć jest w pełni profesjonalna i w praktyce wygrywa z tradycyjnymi dostawcami (dsl/adsl, neostrada i podobne) jak i lokalnie wygrywa z technologią LTE.

Gdy Państwo zdecydują się na korzystanie z naszych usług możecie liczyć na fachową instalację oraz wsparcie techniczne.

Do kolejnych naszych atutów można zaliczyć:
- niskie pingi,
- prędkość często wyższą niż w umowie,
- stała stawka abonamentu,
- niska awaryjność,
- brak limitów i blokad p2p,
- stabilność działania.

Klienci, którzy nas dotąd nie wybrali zapewne oczekiwali tańszego abonamentu lub niższej opłaty instalacyjnej. Nie możemy sprostać takim potrzebom, gdyż w efekcie końcowym pogorszyłoby to jakość świadczonej usługi, jaką jest szerokopasmowy dostęp do internetu. Utrzymujemy sieć na profesjonalnym poziomie i na tanie rozwiązania nas nie stać. Jeśli mielibyśmy zobrazować sytuację, wyglądała ona by tak. Nasi klienci korzystając z naszego łącza surfują po internecie pojazdem BMW, a klienci z tańszym abonamentem surfują akumulatorowym wózkiem widłowym, a my życzymy im szerokiej drogi:).

Przedmiotem działalności firmy jest także oprawa muzyczna imprez (w tym również uroczystości weselnych) o czym można przeczytać na DJ JaRo Maciej Baryła

Strona www.familok.net zaistniała w sieci dnia 01-07-2003 roku:)
Copyright © 2003-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone
System 2000 Maciej Baryła